Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Мироненко І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

      
Категорія:    
1.

Мироненко І. І. 
Вплив тіотриазоліну на стан клітинного і гуморального імунітету у хворих негоспітальними пневмоніями / І. І. Мироненко // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Медицина. - 2003. - № 7. - С. 128-134. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Вивчено вплив антиоксиданта тіотриазоліна на стан клітинного та гуморального імунітету.


Ключ. слова: тіотриазолін, гуморальний імунітет, пневмонія
Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мироненко І. В. 
Зміст та межі здійснення права приватної власності на землю в Україні : автореф. дис... канд. юрид. наук / І. В. Мироненко; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. - К., 2008. - 19 c. - укp.

Проведено комплексне дослідження питання про зміст і межі здійснення права приватної власності на землю в Україні. Досліджено правове регулювання цих відносин у законодавстві України, а також взаємопов'язані з цим теоретичні та практичні аспекти. Розкрито суть поняття та зміст права приватної власності на землю, особливості земельних ділянок як об'єктів права власності, їх вплив на здійснення правового регулювання даних відносин, застосування норм різних галузей права під час здійснення такого регулювання. Значну увагу приділено питанню щодо встановлення меж свободи власника стосовно використання належної йому земельної ділянки. Досліджено обмеження права приватної власності на землю, запропоновано їх класифікацію. Розглянуто питання про недопущення зловживанням правом, а також дотримання вимог добросусідства під час здійснення права приватної власності на землю. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, яке регулює відносини щодо здійснення даного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)112.1 + Х859(4УКР)110

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358368 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мироненко І. І. 
Особливості застосування ербісолу та тіотриазоліну в комплексній терапії хворих негоспітальними пневмоніями : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.27 / І. І. Мироненко; Крим. республік. НДІ фіз. методів лікування і мед. кліматології ім. І.М.Сеченова. - Ялта, 2003. - 24 c. - укp.

Досліджено стан клітинного та гуморального імунітету, перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантних факторів у хворих негоспітальними пневмоніями. На підставі аналізу циркулюючих Т-лімфоцитів та їх субпопуляцій (NK-клітин, T-хелперів, T-супресорів), а також B-лімфоцитів та імуноглобулінів класів A, M, G вивчено стан імунітету у хворих з негоспітальними пневмоніями залежно від характеру запального процесу та його етіології. За даними вмісту малонового діальдегіду, дієнових кон'югатів, стану перекисної резистентності еритроцитів, вмісту пероксидази, каталази, рівня вітамінів А і Є вивчено стан перекисного окиснення ліпідів та систему антиоксидантного захисту. На підставі аналізу одержаних показників досліджено особливості застосування імуномодулятора "Ербісол" та антиоксиданта "Тіотриазолін". Встановлено позитивний вплив даних препаратів на підвищення ефективності лікування хворих негоспітальними пневмоніями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333969 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мироненко І. М. 
Реалізація моделі пластичності бетону у розрахунку залізобетонних конструкцій методом скінчених елементів : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І. М. Мироненко; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2007. - 20 c. - укp.

Розглянуто питання створення моделі залізобетону, що враховує реальні властивості матеріалу на базі теорії течії бетону і реалізації даної моделі за допомогою методу скінчених елементів (МСЕ) для розрахунку плосконапружених залізобетонних конструкцій. Охарактеризовано варіант асоційованої теорії течії бетону з деформаційним зміцненням, що дозволяє найбільш ефективно оцінити напружено-деформований стан бетонних і залізобетонних конструкцій за умов складного напруженого стану. Запропоновано бібліотеку неоднорідних комплексних скінченних елементів для моделювання роботи залізобетону, алгоритми і кроково-ітераційні процедури для реалізації нелінійної моделі бетону і залізобетону під час розрахунку конструкцій МСЕ. Виконано перевірку запропонованої методики шляхом зіставлення результатів розрахунків залізобетонних конструкцій з результатами розрахунків за нормативними документами і відомих дослідних даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360495 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мироненко І. В. 
Профілактика ускладнень у ранньому й віддаленому післяопераційному періоді у хворих із грижами міжхребцевих дисків попереково-крижового відділу хребта, оперованих методом мікродискектомії : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.21 / І. В. Мироненко; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. - Донецьк, 2011. - 24 c. - укp.

Вивчено структуру розвитку ускладнень у найближчому та віддаленому періодах після мікродискектомії у разі гриж попереково-крижового відділу хребта. Вперше виявлено імунологічні та біохімічні зміни в сироватці крові в залежності від розвитку післяопераційних ускладнень. Зниження активності клітинного та гуморального імунітету є патофізіологічною основою розвитку післяопераційних ускладнень. Вперше встановлено взаємозв'язок клінічних проявів у разі спондилодисциту зі змінами в міжхребцевих дисків, замикальних пластинках і тілах хребців за даними МРТ і виділено три типи перебігу даної патології. Вперше визначено прогностично несприятливі клінічні та лабораторні ознаки для розвитку спондилодисциту. Вперше встановлено, що відсутність позитивного взаємозв'язку між імунокомпетентними клітинами та вмістом лейкоцитів і величиною імунорегуляторного індексу свідчить про дисбаланс між лейкоцитарною реакцією й активністю лімфоїдної ланки імунної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.750.541

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386689 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Івасівка Р. С. 
Вплив кверцетину на динаміку IL-4, загального IgE та кортизолу як маркерів активності запалення дихальних шляхів при бронхіальній астмі / Р. С. Івасівка, І. І. Мироненко // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2011. - № 2. - С. 99-103. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Изучено влияние кверцетина на динамику IL-4, общего IgE и кортизола. Больные были разделены на 6 репрезентативных групп, сопоставимых по полу, возрасту и степени тяжести заболевания. Пациенты группы А получали в комплексном лечении кверцетин в гранулах в дозе 2,0 г в сутки на протяжении 14 дней. Пациентам группы В кверцетин не назначали. У больных с бронхиальной астмой (БА) всех исследуемых групп при пониженном сывороточном уровне кверцетина концентрации IL-4 и общего IgE превышают значения у лиц контрольной группы. На фоне двухнедельного курса кверцетина у пациентов группы А независимо от тяжести течения БА снизился уровень общего IgE и возросла концентрация кортизола при противоположной динамике в группе В. Обнаруженные иммунорегулирующие и противовоспалительные эффекты кверцетина позволяют рекомендовать его в комплексном лечении больным с БА.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Мироненко І. І. 
Вплив кверцетину на рівень цитокінів і стан клітинного й гуморального імунітету у хворих на негоспітальну пневмонію / І. І. Мироненко, Р. С. Івасівка // Запорож. мед. журн. - 2011. - 13, № 5. - С. 40-42. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Кошля В. І. 
Вплив тіотриазоліну на рівень цитокінів і стан клітинного й гуморального імунітету у хворих негоспітальними пневмоніями / В. І. Кошля, С. М. Дмитрієва, І. І. Мироненко, С. Г. Пузік, Н. Т. Івахненко, Н. К. Сосєдкіна, О. С. Кульбачук, С. В. Шватченко, О. А. Левада, О. О. Марченко // Запорож. мед. журн. - 2010. - 12, № 5. - С. 41-43. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Кошля В. І. 
Вплив тіотриазоліну на стан ПОЛ у хворих із серцевою недостатністю, зумовленою артеріальною гіпертензією / В. І. Кошля, С. М. Дмитрієва, Н. Т. Івахненко, С. Г. Пузік, І. І. Мироненко, Н. К. Сосєдкіна, С. В. Шватченко, О. С. Кульбачук, О. А. Левада, О. О. Марченко, Ю. О. Кліцунова, В. О. Черняк, Р. В. Жмурін, В. В. Тиля // Запорож. мед. журн. - 2010. - 12, № 5. - С. 39-40. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Изучение влияния тиотриазолина на состояние окислительного стресса у больных сердечной недостаточностью, обусловленной артериальной гипертензией, выявило значительное влияние препарата на интенсивность окислительных процессов. Таким образом, возможно повышение эффективности лечения при использовании тиотриазолина.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-52 + Р410.030-52

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Кошля В. І. 
Особливості змін внутрішньосерцевої гемодинаміки та діастолічної функції міокарда у жінок з пухлинними захворюваннями молочної залози / В. І. Кошля, Фероз Шах, О. С. Кульбачук, О. О. Марченко, І. І. Мироненко, Ю. О. Кліцунова, Н. Т. Івахненко, О. А. Левада // Сімейна медицина. - 2014. - № 4. - С. 99-101. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

У 36 жінок, хворих на стабільну стенокардію напруження у поєднанні з пухлинними захворюваннями молочної залози, в процесі 6-місячного лікування телмісартаном, бісопрололом і розувастатином були вивчені зміни внутрішньосерцевої гемодинаміки та діастолічної функції міокарда лівого шлуночка. Проведені дослідження встановили, що на тлі комплексного лікування відзначалось збільшення фракції викиду лівого шлуночка та швидкості циркулярного скорочення волокон міокарда. Водночас у процесі лікування зменшувались показники систолічного меридіонального стресу, кінцевої діастолічної напруги та маси міокарда лівого шлуночка. При цьому спостерігалось збільшення швидкості раннього діастолічного наповнення лівого шлуночка та зменшення швидкості пізнього діастолічного наповнення і кінцевого діастолічного тиску у лівому шлуночку, що свідчило про його розвантаження по шляхах притоку і відтоку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.67-5 + Р569.133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Кошля В. І. 
Показники L-селектину та розчинної молекули адгезії судинних клітин-1 у хворих на ІХС у поєднанні з пухлинними захворюваннями товстого кишківника / В. І. Кошля, В. О. Кузмічов, О. С. Кульбачук, Н. Т. Івахненко, Ю. О. Кліцунова, І. І. Мироненко // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2014. - Вип. 23, кн. 2. - С. 346-350. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Одним з головних патогенетичних факторів метастазування пухлинних захворювань товстого кишківника та розвитку ішемічної хвороби серця (ІХС) є ендотеліальна дисфункція. Мета роботи - визначення рівнів sVCAM-1 та розчинного L-селектину у хворих на ІХС у поєднанні з пухлинами товстого кишківника. Під спостереженням знаходилось 25 хворих на пухлини товстої та сигмовидної кишки (Т2N1). Обстеження проводили до початку лікування та в кінці курсу лікування бісопрололом у добовій дозі 10мг на добу, та омакором - по 1000 мг 1 раз на добу. Дослідження адгезивної дисфункції ендотелію проводили за методом визначення концентрації розчинної молекули-1 міжклітинної адгезії (s-ICAM-1) та розчинного L-селектину (sCD62L). Проведені дослідження показали, що вміст розчинної молекули адгезії sVCAM-1 та розчинного L-селектину (sCD62L) у хворих з пухлинними захворюваннями товстого кишківника спостерігались вірогідно вищі рівні sVCAM-1 та L-селектину достовірно перевищувала показники здорових. При цьому показники ліпідного спектра свідчили про достовірне збільшення концентрації в сироватці крові загального холестерину, холестерину ліпопротеїдів низької щільності та тригліцеридів. При цьому відмічався тісний зв'язок між sVCAM-1 та L-селектином з одного боку та вмістом загального холестерину, холестерину ліпопротеїдів низької щільності та тригліцеридів, відповідно: r = +0,341, +0,348, +0,408. Висновки: збільшення вмісту молекул клітинної адгезії та L-селектину може свідчити про високий ступінь злоякісності пухлини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-37 + Р569.43.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Дорошенко А. Ю. 
Автоматизована генерація паралельних програм для графічних прискорювачів на основі схем алгоритмів / А. Ю. Дорошенко, О. Г. Бекетов, Р. Б. Іванів, В. О. Іовчев, І. О. Мироненко, О. А. Яценко // Проблеми програмування. - 2015. - № 1. - С. 19-28. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Запропоновано алгеброалгоритмічний підхід до автоматизованого проектування та генерації програм для графічних прискорювачів. Особливість підходу полягає у використанні високорівневих специфікацій, поданих в алгебрі алгоритмів, а також застосуванні методу, який забезпечує синтаксичну правильність алгоритмів і програм, що проектуються. Підхід реалізовано в онлайновому інструментарії, призначеному для діалогового конструювання схем алгоритмів і генерації програм у цільових мовах програмування. Застосування інструментарію проілюстровано на прикладі розробки паралельної програми для задачі конвективної дифузії.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.21-018

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69331 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Бекетов О. Г. 
Розвиток інтернет-порталу метеорологічного прогнозування на мультипроцесорній платформі / О. Г. Бекетов, Є. А. Вітряк, І. О. Мироненко, О. М. Овдій // Проблеми програмування. - 2016. - N 2/3 (спец. вип.). - С. 246-253. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто подальший розвиток сервісно-орієнтованого портального рішення для надання послуг метеорологічного прогнозування. Зокрема, виконано реалізацію тривимірного алгоритму вирішення задачі моделювання циркуляції атмосфери з використанням графічних прискорювачів як обчислювального пристрою як для чисельного розрахунку прогнозу, так і для його візуалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.1 + Д245 в641.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69331 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Мироненко І. І. 
Особливості просування захищеного мобільного додатка - месенджера "Secure Messenger (SM)" на ринку корпоративного спілкування / І. І. Мироненко // Бізнес Інформ. - 2016. - № 4. - С. 206-212. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження ринку корпоративних захищених месенджерів та плану просування нової програми на ринок мобільних додатків. Проаналізовано найбільш популярні захищені месенджери на ринку мобільних додатків. Ці програми були відібрані за принципом схожості характеристик та умов використання з досліджуваним захищеним месенджером. Розглянуто мобільні додатки для корпоративних комунікацій, які, на думку автора та експертів у сфері просування мобільних технологій, призначені компенсувати недоліки електронної пошти. Досліджено особливості впровадження нового типу месенджерів для спілкування всередині організації. Запропоновано стратегію маркетингового плану виводу досліджуваного мобільного додатку на ринок, яка включає завдання щодо залучення та утримання існуючих користувачів, засоби стимулювання стрімкості поширення контенту і яка не буде знищувати ресурси організації та зможе вистояти за умов ринку. Обгрунтовано актуальність обраної теми та надано практичні рекомендації стосовно планування маркетингової діяльності організації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-211.1 + З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Орєхова К. В. 
Дослідження рівня інноваційного розвитку агропідприємств України / К. В. Орєхова, І. В. Мироненко // Фін.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 2. - С. 129-140. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено сучасний стан сільськогосподарського ринку України, зокрема показників виробництва та експорту. Проаналізовано важливе місце фермерських господарств Полтавської області у виробництві сільгосппродукції та розвитку галузі. На базі фермерського господарства "Мир" проведено дослідження рівня інноваційного розвитку підприємства, побудовано універсальну модель визначення рівня інвестиційної привабливості. Цю модель можна використовувати на практиці для прийняття управлінського інвестиційного рішення по розробці та впровадженню інновацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55 + У9(4УКР-4ПОЛ)321-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Левкович О. В. 
Оцінка та шляхи покращення ефективності використання необоротних активів підприємства / О. В. Левкович, І. О. Мироненко // Бізнес Інформ. - 2020. - № 5. - С. 312-319. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

В умовах постійної нестачі фінансових ресурсів, банкрутства та ліквідації великої кількості підприємств доволі гостро постає проблема забезпечення відповідного стану та раціонального використання необоротних активів підприємства та пошуку шляхів підвищення ефективності цього процесу. З огляду на це та з урахуванням важливості активів як складової частини ресурсного потенціалу підприємства виникає необхідність у детальному аналізі необоротних активів підприємства, їх технічного стану, а також дослідження ефективності їх використання. Ефективне використання необоротних активів має велике значення як для підприємства, так і для економіки країни в цілому, оскільки приводить до зменшення потреби у введенні в експлуатацію нових виробничих потужностей, до збільшення випуску обсягів продукції (а значить, і прибутку), прискорює оборотність цих активів і в результаті сприяє скороченню розриву в термінах фізичного та морального зносу, прискорює темпи оновлення основних засобів. При оцінці ефективності використання необоротних активів необхідно враховувати особливості господарської діяльності, форму власності та стратегічну мету підприємства. Досліджено особливості аналізу необоротних активів підприємства на прикладі одного із вітчизняних підприємств. Проаналізовано тенденцію зміни в структурі та динаміці показників зносу, придатності, оновлення, вибуття та фондовіддачі. За результатами дослідження запропоновано шляхи підвищення ефективноcті використання необоротних активів на підприємcтві.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-572

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського